Hakkımızda

Ev Alarm sistemleri ve Ev kamera alarm sistemleri konusunda hizmet veren firmamız 3000 ün üzerinde alarm ve kamera sistemi montajı yapmıştır, yıllardır sektörün içinde olan tecrübeli elemanlarımızda her sektöre hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuzla müşterilerimiz bizden istediği güvende olma duygusunu en üst seviyede gerçekleştirmekteyiz.

Alarm sistemlerindeki tecrübemiz ve kaliteli ürünler kullanmamız sektördeki yerimizi sağlamlaştırıp arttırmaktadır. Bilinmesi gereken alarm sistemleri konusunda Türkiye’nin en seçkin ve güvenilir firmasıyız.

2003 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan EvAlarmı.com; Desi, DSC, Paradox, Crow, Bosch, Teknim vb. markalar ile hırsız alarm sistemleri, Haikon, Hikvision, VGuard, Pinetron, Smartvision, Avenir, Neutron vb. markalar ile kapalı devre güvenlik kamerası sistemleri, Mavigard, Eleks, Nural vb. markalar ile konvansiyonel yangın alarm sistemleri için satış, kurulum ve servis hizmetleri sunmaktadır.

EvAlarmı.com, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen tecrübeli genç ve dinamik kadrosu ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde sunmayı amaçlayarak her geçen gün daha da büyümektedir. Geçmişten gelen deneyimi ve ithalatçı firmalara sunmuş olduğu altyapısı sayesinde müşterilerinin talebine en uygun, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli hizmeti sunmak için kendini İnternet ortamına taşımıştır.

Güvenlik ve internet teknolojilerini bir araya getirerek müşterilerine farklı bir bakış açısı sağlayan EvAlarmı.com, güncel ve kaliteli çözümlere ulaşabileceiniz tek adresinizdir. Amacımız internet ve güvenlik sektöründe gelişen teknolojiyi kullanarak sunmuş olduğunuz hizmetten en iyi performansı elde etmenizi sağlamaktır.

Modern hayatı şekillendiren teknolojiyi kullanarak en yüksek hizmet standartlarını oluşturmak için çalışan EvAlarmı.com, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Hem ekonomik hem de kaliteli markaları bünyesinde barındırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

EvAlarmı.com’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, sürekli ileriye giden ve gelişen güvenlik teknolojileri alanında fiyat ve performans açısından en avantajlı hizmeti sunma hedefiyle yönetilmektedir.

Hırsız alarmları, kapalı devre güvenlik kameraları ve konvansiyonel yangın alarm sistemlerinde geniş ürün yelpazesine sahip, yerinde hizmet sunan ve çözüm odakları yaklaşımıyla 2003’ten bugüne güvenlik sistemleri konusunda EvAlarmı.com adıyla oluşturulan kurum kültürü ve ilkeler, EvAlarmı.com adını bir markadan daha fazlası haline getiriyor.