Kağıthane Ev Alarm Sistemleri

Günümüzde kötü niyetli kişiler tarafından geliştirilen birbirinden şaşırtıcı ve yeni nesil yöntemler ile çok ciddi zararlara yol açıyor. Hırsızların ve diğer kötü niyetli kişilerin geliştirmiş oldukları bu yöntemlere karşı da sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle en dinamik karşı yöntemleri geliştiriyoruz. Özellikle de evinizde hırsızlık vakaları başta olmak üzere tüm olumsuzluklara karşı en dinamik korumayı sağlayabiliyoruz. Kağıthane ev alarmı sistemleri ile evinizin hırsızlara ve diğer olumsuz durumlara karşı her zaman koruma altında kalmasını sağlıyoruz. Ev alarm sistemlerimiz ile evinizin tüm giriş noktalarında en iyi korumayı sağlayabilirsiniz.

Evinizin giriş noktalarındaki her türlü etkiye karşı en yüksek hassasiyette algılama özelliğine sahip olan Kağıthane ev alarmı sistemleri ile birlikte artık çok daha hızlı ve çok daha dinamik bir şekilde gerekli müdahalelerin yerine getirilmesi sağlanabiliyor. Gelişmiş teknolojisiyle Desi ev alarm sistemlerimiz, kapı ve pencerelerinizde tıklatma durumunda ön bilgilendirme sağlarken, zorlama veya açılma durumunda da sesli alarmla devreye girerek, bilgilendirmeler gerçekleştirmektedir. Bu şekilde gereksiz ve hatalı olarak alarm sisteminin devreye girmesinin önlenmesi sağlanırken, olası güvenlik risklerinin de kaçırılmaması bu şekilde sağlanıyor. Böylelikle son derece dinamik ve fonksiyonel bir şekilde yaşam alanlarımızda koruma sağlayabilirsiniz.

 

Alarm İzleme Merkezi

Evinize kurduğumuz Kağıthane ev alarmı sistemleri kapsamında tüm alarmlar için izleme merkezimiz ile gerekli olan bilgilendirme ve yönlendirmeleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Özellikle de sadece hırsızlık veya izin giriş denemelerine yönelik değil aynı zamanda da yangın, gaz kaçağı ve diğer acil durumlara ilişkin olarak Desi alarm sistemlerinin hassas algılama teknolojisi bulunmaktadır. Bu şekilde alarm merkezimize her algılanan acil durum niteliğine göre farklı kademelerde olan alarm bildirimleri ile ilgili işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman personeller tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılmasının yanı sıra alarm kademesine göre uygun olan yetkili birimler içinde yönlendirmeler gerçekleştirilmektedir. Böylelikle çok kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili birimlerinde evinize kadar ulaşmalarını sağlıyoruz. Gelişmiş teknolojiye sahip olan Desi alarm sistemlerine ilişkin özel çözümler için iletişim numaralarımız aracılığı ile kolay bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.