Sarıyer Ev Alarm Sistemleri

  1. yüzyıl dünyasında ev ve iş yerleri gibi kapalı mekanlara yönelik olarak ortaya çıkan risklerin giderilmesi amacı ile gelişen teknolojinin getirmiş olduğu çok önemli yenilikler bulunuyor. Özellikle de evlerde hırsızlık gibi risklere karşı ev alarm sistemleri ile dinamik bir önlem oluşturulabiliyor. Geceleri uyurken, tatil ya da iş seyahatlerine çıkarken, evinizin güvenliğinden endişe duymamanızı sağlayacak güçlü bir koruma Sarıyer ev alarmı sistemleri ile sağlıyoruz. Her eve özel farklı ihtiyaçlar dahilinde özel alarm sistemi uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede standart uygulamaların oluşturabileceği yetersizlikleri ve eksiklikleri ortadan kaldırıyor. Bu şekilde de evinizin kapı ve pencerelerinden gelebilecek hırsızlık risklerine karşı en yüksek seviyede koruma altında olmasını sağlıyoruz.

Ev Hassas Alarm Sistemleri

Evlerde, ortaya çıkan değişken faktörler nedeni ile alarm sistemlerinde stabil tek bir fonksiyonun bulunmasının yeterli olmayacağı dolayısı ile Sarıyer ev alarmı sistemleri hizmetlerimizde her eve özel çözümler sunuyoruz. Özellikle kullandığımız alarm sistemlerinde farklı kademelerde alarm aktivitesi bulunuyor. Bu şekilde evinizdeki kapı ve pencereler başta olmak üzere tüm alanlarında meydana gelen olağan dışı durumlar için belirleyici niteliklerde alarm kademeleri bulunuyor. Örneğin; kapı ya da pencerelerde tıklatma, zorlama ve açılma için farklı kademelerde alarm devreye girmektedir. Devreye giren alarmlar, Alarm Takip Merkezi tarafından 7/24 anında alınır. Alarm kademesine göre gerekli olan bilgilendirmeler tarafınıza gerçekleştirileceği gibi aynı zamanda da yetkili birimlere bildirimleri de sağlanır.

Alarm Takip Merkezi, 7/24 kesintisiz olarak evinizden gelecek alarmların sizin adınıza takibini gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Sarıyer ev alarmı sistemleri hizmetlerimiz kapsamında alarm bildirimlerinin akıllı cep telefonunuza bildirim olarak gelmesini de sağlayabilirsiniz. Bu şekilde alarm takip merkezinin acil durumlardaki aramalarının dışındaki durumlar hakkında da anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle evde bulunmadığınız zaman dilimlerinde bile aklınızın evde kalmamasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojiyi etkin bir şekilde kullandığımız ev alarm sistemlerindeki algılama cihazları ve alarm yapısı son derece yüksek kaliteye sahip olmasıyla birlikte teknik destek hizmetlerimizle de her zaman stabil ve uzun ömürlü bir kullanım kapasitesinin oluşturulabilmesini sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.