Şile Ev Alarm Sistemleri

Şile Ev Alarmı Sistemleri

İstanbul’ un kuzeyinde yer alan ve şehrin içerisinde ancak şehrin dışında bir yaşam koşullarını yakalayabilme fırsatı sunan Şile ilçesinde evinizde olmadığınız zamanlarda hırsızlık başta olmak üzere her türlü güvenlik riskine karşı içinizi rahatlatacak teknolojiler kullanıyoruz. Şile ev alarmı sistemleri kapsamında evinizin her türlü riske karşı etkin biçimde güvenlik altına alınmasını sağlarken aynı zamanda da bu risklere karşı 7/24 izlenmesini sağlıyoruz. Alarm sektöründeki 30 yılı aşkın hizmet deneyimi ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarına ilişkin daha dinamik şekilde yanıtlar sunabilecek şekilde hizmetlerimizi şekillendirebiliyoruz. Bu sayede tüm alarm sistemi uygulamalarımızda en verimli kullanım standartlarının yakalanabilmesini sağlayacak çözümlerimiz bulunuyor.

Ayarlanabilir Ev Alarm Sistemi Teknolojisi

Günümüzde geliştirilmiş olan tüm Desi alarm sistemlerinde çevresel etkenlere karşı dinamik bir hassasiyet mevcuttur. Şile ev alarmı sistemleri hizmetlerimiz kapsamında da evinizdeki en küçük şiddetteki etki ve harekette dahi algılama sağlanıyor. Üstelik bu algılama, meydana gelen durumun etki ve kuvvetine göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü mevcut durumun niteliğini ayırt edebilme özelliğine sahip olan sistemler ile evlerinize güvenlik taşıyoruz. Günümüzde tüketicilerin alarm sistemlerinde çok sık karşı karşıya kaldıkları başta hatalı alarm yüzdesinin neredeyse tamamen yok edilmesini bu hassas algılama ve ayırt edebilme teknolojisi ile önleyebiliyoruz. Örneğin evinizde kapının tıklatılmasına bağlı olarak tüm alarm sisteminin devreye girmesi gibi bir durumun söz konusu olmamasını sağlıyoruz. Ancak duruma ilişkin olarak bilgilendirme akıllı cep telefonunuza da bildirim olarak iletilir.

Bu sayede alarm devreye girmese de durum hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu gibi önemli çözümlerimiz ile evinizde her zaman en yüksek güvenlik standartlarını oluşturabilmenizi sağlıyoruz.Şile ev alarmı sistemleri hizmetlerimizde kullandığımız alarm ve sensör sistemlerinde mevcut olan durum ayırt edebilme fonksiyonu ile her duruma özel farklı tepkiler oluşturabilmektedir. Her türlü durumun niteliğine göre tespitin gerçekleştirilmesinin ardından alarm izleme merkezimize gelen bildirimler tarafınıza iletilir. Durumun önem ve hassasiyetine göre alarmın sesli olarak devreye girmesi de mümkün olacağı gibi alarm merkezi tarafından ilgili birimlerin yönlendirmeleri de en kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.