Ev alarm sistemi

Ev alarm sistemi

Ev alarm sistemi, hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. Alarm merkezleri panelden kendilerine gelen mesajı tipine göre kullanıcıya, polise, itfaiyeye, ambulansa yönlendirir. Bunu yıllık abonelik ücreti karşılığı yapar, sistemi sürekli gözler, gerektiğinde bakım için yönlendirme de yapar. Ev alarm sistemleri güvenlik sistemi, kurulacak yerin konumuna, müşterinin isteklerine ve yaşam tarzına, ayrılan bütçeye uygun olarak seçilen elektronik parçaların birbirlerine entegre edilmesiyle oluşturulur. Sistem istenmeyen durumları algılar ve alarma geçer, alarm esnasında sirenle ve ışıkla çevreye, otomatik telefon arama ile kullanıcıya ve alarm merkezine haber verir.

Evdeki Kapı ve pencerelerin açılmasının algılanması, ortamda hareket eden canlıların algılanması, cam kırılması ve darbelerin algılanması, gaz kaçaklarının, dumanın ve yüksek ısının algılanması, panik-tehdit-yangın butonları alarm sisteminin istenmeyen durumları tesbit etmesine yarayan unsurlardır. Ev alarm sistemleri bunlardan gelen algılamaların, hangi bölgedekilerin ne zaman alarm olarak algılanacağına müşterinin hareket ve yaşam tarzına göre karar verilir ve muhtemel saldırı yollarını ve tehlikeleri göz önüne alan keşif sonuçlarına göre sistem düzenlenir. Kullanıcılar alarm kurma ve çözme işlemini, tuş takımından(keypad) şifre girerek, uzaktan telefonla bağlanarak, istenen zamanlarda otomatik olarak veya özel bir RF uzaktan kumanda ile gerçekleştirebilirler.

Ev Hırsız Alarmı Her Zaman Yanınızda!

Eviniz veya işyerinizde davetsiz misafirlere, yangın, hırsızlık, karbon monoksit ve sel gibi tehditlerden korunuyor mu? Gelişmiş alarm sistemi hizmetlerine sahip mülklerin, suç hedefi olarak seçilmelerinin istatistiksel olarak daha düşük olduğunu biliyor muydunuz? Sizin ve ailenizin güvenliğini ve korunmasını ilk sırayakoymak sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir.Alarmlarda, kablolu ve kablosuz alarm sistemi kurulumlarında ve kamera sistemlerinde teknolojilerinde önde gelen yenilikler sunmak için çalışıyoruz. Düşük fiyatlı ve hızlı geri dönüş sürelerimiz, kalite güvenlik tesislerimizi hemen hemen herkesin kullanımına sunma taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Bütçenizi zorlamadan malınızı nasıl koruyabileceğimizi ve uzun vadede rahatınıza ve gönül rahatlığınıza katkıda bulunabileceğimizi görün.

Evdeki kapı veya hırsızlık oranlarının hızla artması nedeniyle aldığınız diğer güvenlik önlemlerine ek olarak bir Hırsız Alarmı kurmanız da çok önemlidir. Soygunları önlemeye yönelik en caydırıcı önlemlerden biri olan Ev Alarm Sistemleri ile, mal kaybına veya stres neden olan rahatsız edici durumlardan kaçınmak için güvenlik önlemlerinizi artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.